Staj Bilgi Gönderme Formu

 

[contact-form-7 id=”9372″ title=”İletişim formu 2″]

Bu form arızalı olduğu durumlarda staj bilgilerinizi  “biyokure <at> gmail.com” adresine gönderebilirsiniz.

Staj Bilgi Gönderme Formu” için 5 yorum

 • 11 Aralık 2015 tarihinde, saat 17:39
  Permalink

  Ben Yüzüncü Yıl Üniversitesi 3.sınıf öğrencisiyim bu yıl yazın zorunlu stajımı sizin kurumunuzda yapmak istiyorum daha önce Dicle Üniversitesi hastaneleri genetik labaratuarında gönüllü staj yaptım zorunlu stajımı sizin gibi güzel ve özel bir kurumda yapmak benim için büyük bir ayrıcalık olacağına inandığım için sizin yanınızda staj yapma istiyorum.

  Yanıtla
 • 30 Mayıs 2016 tarihinde, saat 19:06
  Permalink

  merhabalar Ege Üniversitesi üçüncü sınıf Özlem DEMİR. Daha önce Ege Üniversitesi Tıbbi Genetik alanında zorunlu saj yapıp gönüllümü stajımı moleküler evrimde Bioinformatic alanında yapmak istiyorum.

  Yanıtla
 • 30 Mayıs 2016 tarihinde, saat 19:07
  Permalink

  merhabalar Ege Üniversitesi üçüncü sınıf Özlem DEMİR. Daha önce Ege Üniversitesi Tıbbi Genetik alanında zorunlu saj yapıp gönüllümü stajımı moleküler evrimde Bioinformatic alanında yapmak istiyorum.İlginize arz ederim.

  Yanıtla
 • 13 Aralık 2016 tarihinde, saat 18:11
  Permalink

  Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi 3. sınıf öğrencisi ben Sevim Bayrak. Ak Gıda gibi fabrikalarda gönüllü çalıştım. Zorunlu stajımı sizinle yapmak isterim.

  Yanıtla
 • 31 Mart 2017 tarihinde, saat 09:56
  Permalink

  merhabalar. fırat üniversitesi 3.sınıf biyomühendislik öğrencisiyim zorunlu yaz stajımı sizlerle yapmayı çok isterim . cv mi mail olarak da gönderebilirim.

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir