BioForm III Etkinliği (25-26 Kasım 2015)

BioForm III

Yıldız Teknik Üniversitesi IEEE Öğrenci Kulübü Engineering In Medicine & Biology Society (EMBS) Chapter Ailesi Gelenekselleşen BioForm Etkinliği 3.’sü İle Sizlerle!!!


Kuruluşunun 2.yılında Chapter kazanıp IEEE Global Platformu’nda resmen tanınmış olan YTÜ IEEE EMBS Chapter ailesi “tıp ve biyoloji bilimlerini mühendislik teknolojisi ile birleştirme” amacıyla çıktıkları yolda çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. 25-26 Kasım 2015 tarihlerinde YTÜ Davutpaşa Kampüsü’nde gerçekleştirilmesi planlanan BioForm lll Etkinliği’ne sayılı günler kaldı.
Peki nedir BioForm?
Erotik shop için tıklayınız.
Bioform; ilaç, medikal, kimya, genetik, gıda vb. sektörlerdeki yetkili kişilerin, derneklerde, akademik kurumlarda ve hastanelerde çalışan akademisyen ve hekimlerin üniversite öğrencileri ile aynı platformda buluşturulduğu, biyomühendislik, biyomedikal mühendisliği, kimya mühendisliği, moleküler biyoloji ve genetik, gıda mühendisliği gibi bölümlerde okuyan öğrencileri çalışacakları sektörler hakkında bilgilendirmek amacıyla düzenlenen bir kariyer etkinliğidir. 25 Kasım 2014 Tarihinde ilki gerçekleştirilen BioForm Etkinliği’ne birbirinden değerli akademisyenler ve hekimler katıldı ve bu etkinlik sonucunda IEEE Global Platformu’nda düzenlenen Darrel Chong Awards Yarışmasında Silver Ödül’e layık görüldü. Ardından 28-29 Nisan 2015 Tarihlerinde iki gün süren BioForm ll Etkinliği düzenlendi ve akademisyenlerin yanı sıra kendi sektörlerinden isim yapmış önemli şirketlerin yetkilileri de ağırlandı. Mezun Forumu ve Aşkın Nörobiyolojisi gibi sosyal oturumların da yer aldığı etkinlik hem katılımcılar hem de konuklar tarafından övgüyle söz edildi.
Alınan bayrağı daha yukarılara taşıma hedefiyle bu yıl 25-26 Kasım 2015 Tarihlerinde düzenlenecek BioForm lll Etkinliği’nde de birbirinden değerli pek çok konuğa ev sahipliği yapacağız.
Etkinliğimize kimler katılacak?
İşte netleşen bazı oturumlarımız;
 İlaç sektöründe Bilim İlaç ve Teva İlaç,
 Biyomedikal sektöründe Siemens Healthcare,
 Genetik alanında Genkord,
 Gıda ve biyoteknoloji alanında Unilever,
 3D Printer ile Organ Yapımı –Boğaziçi Üniversitesi Yaşam Bilimleri Araştırma Merkezi
 ‘’Zihniniz Kontrol Altında mı?’’ isimli hekim ve mühendislerin aynı platformda buluştuğu
hipnoz oturumu
 Proje Oturumu
 IEEE EMB Dlp (Distinguisted Lecturer Program) ile davet ettiğimiz Dr. Ghaleb Husseini
Tüm bu oturumlar ve daha fazlasını kaçırmamak için online kaydını yaptırmayı unutma !
Kimselere söz verme ! 25-26 Kasımda YTÜ Davutpaşa Kampüsü’nde seni de görmek istiyoruz.

Kayıt formu için tıklayınız.

Sex shop için tıklayınız.
seks shop için tıklayınız.
Kadıköy erotik shop için tıklayınız.
Kadıköy sex shop için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.